Серпневі зустрічі "Щосереди по новини" у Центрі "Здоров'я від Гіппократа"

Центр "Здоров'я від Гіппократа" проводить щосереди о 18-00 зустрічі, на яких ділиться секретами збереження молодості, здоров'я та якісного довголіття за допомогою натуральних продуктів.
     Попередня зустріч пройшла дуже насичена інформаційно. Було багато новачків, які вперше прийшли у наш Центр,  а тому докладно знайомились з Центром "Здоров'я від Гіппократа" та його місією. Розбирали, чому вибір продукції для оздоровлення пав саме на продукцію української компанії "Чойс". Познайомились з історією компанії, її брендами, унікальною антипаразитарною програмою. Провели майстер клас з натуральної косметики "White mandarin": для порівняння взяли натуральну косметику відомого закордонного бренда, гості випробували їх ефективність і були приємно здивовані, що молочко для тіла ТМ "White mandarin" серії пророщені зерна, легше втирається, швидше всмоктується, не має липкості, оцінили якість при суттєвій різниці в ціні.
     Третя зустріч з дегустацією присвячена продуктам здорового харчування на основі пророслих зерен вівса, ячменю, кукурудзи, пшениці, що випускаються компанією Чойс під ТМ "Добра їжа" та новинці - розумній структурі "Макросорб", сорбенту, який насичує організм мінералами і мікроелементами.

  Презентація "ЧОЙС"
на святкуванні дня міста Рівне

День міста Рівне, який обласний центр відзначає в останню неділю серпня, традиційно проводиться на природі - в  парку відпочинку імені Тараса Шевченка та в міському парку Молоді «Лебединка», де проходять різноманітні виставки, ярмарки, благодійні акції, виступи фольклорних колективів.

Центр "Здоров’я від Гіппократа" теж взяв активну участь у загальноміському сімейному святі-фестивалі «Місто Щастя» на Лебединці, ознайомлюючи рівнян з корисною натуральною продукцією вітчизняного виробника компанії "Чойс". Продукти харчування на прозерах можна було скуштувати, отримати докладну інформацію про фітокомплекси та придбати чудову натуральну косметику "White Mandarin" для діток і всієї сім’ї.

Святкування дня міста Рівне вдалося! Була чудова погода, рівняни повернулися у місто після літніх відпусток, останній день перед початком навчального року у діток. І ми задоволені, що впродовж дня багатьох змогли залучити до вживання натуральних продуктів для покращення здоров’я, краси, довголіття!

Українська компанія "CHOICE", яка займається розробкою і виробництвом продукції для зміцнення здоров’я, відома у всіх куточках України.

Навчальні семінари для лідерів української компанії "CHOICE" збирають "чойсівців" з усієї України

Навчальний семінар "CHOICE" - "ЕФЕКТИВНІ СТРАТЕГІЇ ВАШОГО УСПІХУ" липень 2014 р., Львів. На фото - виступ генерального директора компанії "CHOICE" (Чойс) Мілютіна Олександра Івановича на відкритті семінару; робочі моменти семінару; огляд новинок продукції, плани компанії на найближчі роки; обмін досвідом та нагородження лідерів і клієнт-менеджерів компанії "CHOICE", а також чудова екскурсія по Львову.


Українська компанія "CHOICE" 
була заснована в березні 2004 року в Києві.
Українська компанія "CHOICE" використовує мережу для просування своєї продукції -
фітокомплекси, продукти здорового харчування й натуральні косметичні засоби, що випускаються під її ТМ, заслужили довіру тисяч споживачів, як в Україні, так і за кордоном.
Серед лідерів компанії, які першими повірили в результати праці команди вчених
"CHOICE"  і щиро співпрацюють від першого року заснування компанії - ЛАРИСА СИМОНОВИЧ,
Лідер Компанії «СНОІСЕ», керівник і засновник Центру "Здоров’я від Гіппократа".

З усіх питань укладання Контракту з Компанією «СНОІСЕ» та набуття статуса Партнера, а також з питань навчання, участі у семінарах, особистих консультацій по складанню Маркетинг-плану, оздоровчих програмах на прозер-продуктах та придбання продукції «СНОІСЕ» звертайтесь до Лариси Симонович, Лідера Компанії «СНОІСЕ» і її представника на Волині, керівника Центру "Здоров’я від Гіппократа"

м. Рівне, вул. Київська, 36. Готель "Турист", 9 поверх, офіс 928. тел.:  +38 067 268 56 16,  +38 095 050 76 38 

ЯК ПРАЦЮВАТИ, ЩОБ НА ВСЕ ВИСТАЧАЛО ЧАСУ?

Нині будь-який комп'ютер з відео камерою і доступом до інтернету може стати потужним інструментом відеозв'язку, за його допомогою Ви можете направляти потрібне повідомлення потрібним людям в потрібний час, організувати власне онлайн телебачення та конференц зв'язок 

Ось так сьогодні виглядає робота у мене з структурою - заняття, презентації, консультації, лекції, проведення заходів в режимі он-лайн завдяки сучасним досягненням відео-комунікацій. Я таким чином находжу можливість бачитись і розмовляти з друзями, вирішувати питання, навчатись та ділитись інформацією з партнерами, консультувати моїх клієнтів, і мені це дуже подобається!

Успіхів Вам і буду рада бачити Вас
в своїй команді!

Зареєструватися в компанії «CHOICE»
і стати партнером Ви можете
за посиланням:

http://company.choice.ua/uk?ref=1998

Слухаю новини
від партнерів

Граючи вивчаємо
фінансову грамоту
Зводимо дебет
з кредитом
Надійшла нова
інформація
Мій конференц-зв’язок працює і вдома ввечері
Участь у зустрічах вже доступна і зі смартфону
Радію успіху
структури

"День здоров’я" у новому форматі: спілкуймося сучасно!

28 березня 2015 р. у Центрі "Здоров'я від Гіппократа" пройшов"День здоров’я" у новому сучасному форматі: на цей раз використовуючи відеоконференц-сервіс компанії iWowWe ми провели онлайн зустріч і презентацію продуктів. В онлайн відео-презентації було задіяно 18 партнерів та слухачів, з них 4 підключались віддалено (зі Славути, Почаєва, Кузнецовська). Під час заходу відбулося ознайомлення з унікальними розробками українських вчених у галузі продуктів підвищеної біологічної цінності, роз’яснено їх роль у збереженні та відновленні здоров’я дітей та дорослих, дегустація продуктів та обмін враженнями і досвідом між учасниками відеоконференції.
Центр "Здоров'я від Гіппократа" має намір надалі найширше використовувати онлайн відео-презентації, онлайн-зустрічі з консультантами, споживачами, проводити консультації, навчання та практичні заняття щодо, з використанням відеоконференц-сервісу компанії iWowWe: адже він доступний не тільки на ноутбуках, але також на смартфонах і планшетах, завдяки чому кожна людина незалежно від віддалі зможе безлімітно спілкуватися у відео режимі, використовуючи при цьому свій смартфон або планшет.
Сучасні технології об’єднують, а
Центрі "Здоров'я від Гіппократа" завжди вибирає і пропонує своїм клієнтам тільки найкраще!
 
2011-2018   © Всі права застережено.
 
Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola