ПЕРЕВАГИ  програми

убезпечення життя "ТАС-ЛАЙФ"

Ви самі можете вибрати валюту, у якій хотіли б зберігати Ваші заощадження: долари США, ЄВРО або гривні.

Виплата страхової суми відбувається у випадку дожиття Застрахованої особи до закінчення терміну дії договору або у випадку її смерті. Страхова виплата подвоюється, якщо причиною смерті став нещасний випадок. Якщо ж смерть настала внаслідок ДТП — страхова сума збільшується в три рази. При цьому страхова сума по ризику смерті виплачується в повному обсязі, незалежно від того, коли настала смерть Застрахованого — на початку дії Договору, у середині або наприкінці. У випадку настання смерті в перші шість місяців дії Договору з причини іншої, ніж внаслідок нещасного випадку, страхова сума не виплачується, а повертаються сплачені страхові внески в повному обсязі.

Сума, зазначена в полісі, є мінімальною гарантованою до виплати і розраховується виходячи з чотирьох складних річних відсотків. Фактична страхова виплата враховує також бонуси від участі в інвестиційному доході від розміщення страхових резервів в пропорції: 85% — клієнтові, 15% — компанії відповідно до ст. 9 Закону України "Про страхування".

Додатково Ви можете убезпечити себе від втрати працездатності в результаті нещасного випадку, визначивши для цього окрему страхову суму і сплачуючи додатковий внесок — 0,32% від обраної суми. Страхова виплата по додатковому покриттю здійснюється пропорційно відсотку втрати працездатності, починаючи з 25 відсотків.

Будь-яка страхова виплата здійснюється Вигодонабувачам протягом 15 днів з моменту подачі всіх необхідних документів у компанію. За Вашим бажання на момент одержання страхової виплати, вона може бути здійснена відразу в повному обсязі або у вигляді щомісячних виплат протягом визначеного терміну або довічно.

Ціна страхового Полісу залежить від віку Застрахованого, стану його здоров'я, професії, статі, визначеної ним страхової суми, строку страхування, а також обраної періодичності сплати страхових внесків (щорічно або раз у півроку).

За детальною інформацією щодо всіх існуючих програм та можливості їх отримання
звертатися:


Симонович
Лариса Олександрівна

фінансовий консультант

(362) 26-19-96
(067) 268-56-16
(063) 307-10-64
skype: larsym
larsym@gmail.com
assistas@tasline.com.ua

Пенсійна реформа в Україні почалася.

Поліс страхування життя перестрахований у Мюнхенському перестраховому товаристві — перестраховику № 1 у світі.

Пенсійний опціон:

  • період сплати страхових внесків — від 10 до 20 років
  • період очікування — з моменту вступу в силу Полісу до настання пенсійного віку
  • пенсійний вік — 55, 60, 65 (для чоловіків та жінок)
  • термін дії Полісу — від 10 років до настання пенсійного віку

Державна підтримка: до 15% від сплачених за договором внесків щорічно повертається Страхувальнику державою.

 

Приклад

Жінка у віці 30 років бажає застрахуватися по програмі "ТАС-ЛАЙФ" з щорічним внеском 1 000 дол. США, термін страхування — 15 років. Мінімальна гарантована страхова сума — 16 233 дол. США.

Страховий захист діє 15 років. Усього за 15 років жінка внесе в страхову компанію — 15 000 дол. США. Через 15 років виплата становитиме 16 233 дол. США плюс додатковий інвестиційний дохід.

У випадку смерті в період дії договору рідні або близькі одержать по полісу мінімум 16 233 дол. США, незалежно від розміру сплачених внесків. Якщо причиною смерті буде нещасний випадок, сума гарантованої виплати по полісу складе 32 466 дол. США. По факту смерті в результаті ДТП мінімальна виплата по складе 48 699 дол. США.

Програма "ТАС-Лайф" дозволить Вам:

  • Подбати про Ваше майбутне і майбутне Ваших близьких, дає впевненість у тому, що у важкі моменти життя вони одержать гідну фінансову підтримку.

  • Спланувати Ваш бюджет і поступово нагромадити значний капітал, який Ви можете витратити на здійснення Ваших бажань.

  • Скласти індивідуальний пенсійний план, за допомогою якого при виході на пенсію Ви зможете залишитися фінансово незалежним, відпочити на славу і повноцінно насолоджуватися життям.

 
 
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola