Оцініть ваш стан здоров'я

Чи задоволені Ви станом Вашого здоров'я?
       НАША КНОПКА 88х31       

Для обміну посиланнями поставте нашу кнопку на сайт, і ми поставимо Вашу – надішліть HTML-код посилання або банер (в jpg, gif) і ссилку на сайт на пошту centrzdorowia@gmail.com 
Центр
<a href="http://centrzdorovia.yolasite.com"><img src="http://centrzdorovia.yolasite.com/resources/zdrav88x31.gif"  alt="Центр "Здоров'я від Гіппократа" м.Рівне" width="88" height="31" border="0" align="left"></a>

КОНСУЛЬТАЦІЇ та ЗАМОВЛЕННЯ за ДОМОВЛЕНІСТЮ

online / offline

 
  • Київстар  +38 (098) 970-50-78   VIBER
  • Київстар  +38 (067) 268-56-16   VIBER
  • Skype:      larsym (Larysa Symonovych)
E-mail: centrzdorowia@gmail.com;  * larsym@gmail.com

ЧИТАЙТЕ В БЛОЗІ:

Жіночі та чоловічі захворювання - 7 ЕТАПІВ ВИНИКНЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ВСІХ ХВОРОБ. Основні симптоми «зашлакованості» організму + комплексна програма очищення організму від шлаків, токсинів фітопрепаратами.

ЧИТАЙТЕ В БЛОЗІ: 

Симптоми наявності паразитів в організмі + протипаразитарний фітокомплекс  «АНТИПАРАЗИТ» - комплексна програма очищення організму від гельмінтів для дорослих і для дітей (віком від 5 до7 років; від 7 до 12 років).

ЧИТАЙТЕ В БЛОЗІ:

ВИПАДАЄ ВОЛОССЯ? - ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ШАМПУНЬ!  Треба відрізняти нормальне випадання волосся від підвищеного - адже щодня людина втрачає від 30 до 100 волосин. У процесі застосування органічних натуральних засобів по догляду за волоссям воно поступово відновить втрачене здоров'я, придбає природну еластичність і натуральний блиск.

Заходьте на наш БЛОГ _ знайдете багато корисної і цікавої інформаціЇ!

2011-2018   ©  Всі права застережено.

 

Make a free website with Yola