Наш центр «Здоров’я від Гіппократа» взяв за основу своєї діяльності найкращі традиції від батька медицини Гіппократа. Ми хочемо допомогти людині зберегти здоров’я за рахунок:

 • ставлення до власного здоров’я як до безцінного дару
 • усвідомлення того, що тіло є храмом душі, який треба утримувати у фізичній і духовній чистоті

Гіппокра́т (Ιπποκράτης) (бл.460 до н. е. — бл. 370 до н. е.) — давньогрецький лікар. Народився близко 460 р. до н.е на острові Кос, Греція. Гіппократ був з роду Асклепіадів — династії лікарів, що вела свій рід від Асклепія — бога медицини.

Сім'я Асклепіадів, що також називають Косською школою, зберігала в V ст. до н. е. релігійні форми та звичаї, так наприклад у них була заведена клятва, що тісно пов'язувала учнів з вчителем, з побратимами по професії. Першу науку медицини Гіппократ отримав від батька — лікара Геракліда. З метою наукового вдосконалення в молодості Гіппократ багато мандрував та вивчав медицину в різних країнах з практики місцевих лікарів та з обітниць, що вивішувалися на стінах храмів Асклепія — асклепейонів.

Гіппократ протягом багатьох віків сприймається як взірець лікаря. Зокрема, з ним пов'язують систематичне вивчення клінічної медицини, систематизацію медичних знань попередніх шкіл та інші роботи. Гіппократ описав багато симптоми хвороб, які актуальні і в наші дні для постановки діагнозу і прогнозу захворювань. На обстеження хворого він витрачав більше години, цікавився його способом життя, хворобами батьків, родичів, режимом харчування і водночас промацував внутрішні органи. Гіппократівський метод першого обстеження існує і донині, а створений ним опис багатьох хвороб вважається зразковим. Він наполягав на вивченні індивідуальних особливостей хворого і посиленні захисних сил організму.

Особливе значення мала методика лікування. Вона передбачала союз лікаря і хворого. Головним на думку Гіппократа було те, що людина сама має захотіти одужати, а лікар своїми порадами має їй допомагати.

Гіппократ оголосив медицину наукою. Він започаткував дієтологію, основи якої виклав в окремому трактаті. Проголошуючи принцип «Не нашкодь», Гіппократ застерігав колег від застосування багатьох ліків. Будучи чудовим хірургом, лікування людини Гіппократ проводив передусім природним шляхом - за допомогою дієти і з використанням природних лікарських засобів і лише тоді, коли це не давало результатів, вдавався до хірургічних  втручань.

До важливих положень Гіппократа належать вимоги чистоти (для пацієнтів і лікарів), помірність в їжі і питві, можливість надати природі вести своє лікування, жити там, де чисте повітря: він був упевнений, що здоров'я залежить від балансу «рідин» в організмі людини, а порушення викликає хворобу.   Ці ідеї пізніше були сприйняті Галеном.

Імовірно він помер у місті Лариса, де тривалий час жив та працював, у віці 83 чи 90 років, хоча деякі підрахунки свідчать про те, що він жив понад 100 років.

Наш фітоцентр допомагає зберегти та відновити здоров’я

Всім відомо, що наше з вами здоров’я залежить від багатьох  чинників, кількість яких зростає у наш час тривалих економічних  та екологічних негараздів і  техногенного прогресу  просто у геометричній прогресії.

Нездорова екологія, ослаблена імунна система дають широке поле для розвитку хвороб, виникнення всіляких ускладнень. На превеликий жаль, наше з вами здоров’я лише на 10% залежить від рівня традиційної медицини, навіть якби ми жили у самій розвинутій країні світу. Адже завданням традиційної медицини є лікування хвороб і рятування, в міру можливого, життя людини. Слова «традиційна медицина» і «здоров’я» не мають жодного спільного кореня.

Функція збереження та відновлення ЗДОРОВ’Я належить лише самій людині! На допомогу приходить так звана «нетрадиційна» медицина, яка використовує різні методи, серед яких  тисячоліттями ухвалене оздоровлення за допомогою лікарських рослин та інших дарів природи, до яких належать пророслі зерна, продукти моря та інші, що забезпечують швидку доставку всіх необхідних для життєдіяльності клітини і організму  в цілому поживних речовин.

Центр «Здоров’я від Гіппократа», беручи на себе функцію допомогти людині зберегти та відновити ЗДОРОВ’Я, віддає перевагу розробкам вітчизняних компаній,  продукція яких адаптована до нашого з вами місця і середовища проживання, та всіх чинників, з якими нашому організму приходиться стикатись в нашій  українській реальності.

Основними з них є :
ФІТОКОМПЛЕКСИ ТОВ «ЧОЙС» -це унікальна розробка українських вчених, а саме: фітокомплекси на основі прозерів (пророщених зерен вівса, кукурудзи, пшениці).
ФІТОПРЕПАРАТИ ПНЛФ «ФЕНІКС»- унікальна протипухлинна група ФЛАРАКСИН и група ФІТОМАКС  (свічки ректальні і генітальні, таблетки, мазі).
МАГНІЄВА ОЛІЯ - (Magnesium Oil) від  Dr. MagnesiumTM – унікальна пікометр-іонна формула хлориду магнію з природним комплексом мікроелементів. Це єдина природна формула магнію, яку розпізнає та на 100%  засвоює метаболічна система людини, вона є самим дієвим та чистим  антиоксидантом, м’яким  природним транквілізатором, який ефективно доставляє необхідні іони хлориду магнію в клітини.

Використовуючи визначні відкриття вітчизняних вчених, світової медицини і науки, а також багаторічний власний досвід роботи в вітчизняній системі охорони здоров’я,

Центр поставив собі за мету допомогти людині зберегти:

     - власне  Здоров’я
     - Здоров’я  дітей
     - Здоров’я  рідних та близьких за рахунок:

 • ставлення до ЗДОРОВ’Я, як до безцінного дару,
 • усвідомлення того, що ТІЛО Є ХРАМОМ ДУШІ, і людина має тримати його у належній фізичній і духовній чистоті.
 • зрозуміння, що наше з вами  ЗДОРОВ’Я лише на 10% залежить від рівня традиційної медицини, навіть якби ми жили у самій розвинутій країні світу.

Для цього Центр "Здоров’я від Гіппократа" пропонує:

- Очистку організму

- Потужну антипаразитарну програму

- Профілактику захворювань та оздоровлення при наявності:

 • хвороб серця і судин,
 • органів травлення,
 • алергічних хвороб,
 • хвороб обміну речовин, хвороб сечо- видільної системи, хвороб опорно- рухового апарату,
 • хвороб порожнини рота,
 • простудних захворювань,
 • гінекологічних хвороб,
 • хвороб органів дихання,
 • розладів центральної нервової системи,
 • розладів сексуальної дисфункції 
- Програму збереження молодості та якісного довголіття
за допомогою натуральних продуктів, основними з яких є фітокомплекси 
на основі прозерів вітчизняної компанії «ЧОЙС»

- Цикл занять "Філософія здоров’я"

(індивідуальних і групових) - причини виникнення хвороб та чинники, що допомагають зберегти здоров’я

Hippocrates

ВІДОМІ ВИСЛОВИ, ЯКІ ПРИПИСУЮТЬСЯ ГІППОКРАТУ

 • Усунь причину - і хвороба мине.

 • Будь-який надлишок є протиприродним.

 • Ваша їжа має бути Вашими ліками,
  а Ваші ліки — Вашою їжею.

 • Сніданок з'їж сам, обід розділи з другом, а вечерю віддай ворогу.

 • У людей похилого віку менше хвороб, ніж у молодих, але ці хвороби вже на все життя.

 • Що не виліковують ліки, то виліковує залізо; що не виліковує залізо, то виліковує вогонь; що не виліковує вогонь, то виліковує смерть.

 • Перша заповідь лікаря: не зашкодь.

 • Все добре, що в міру.

 
 • Pежим своїм хворим приписувати задля їх блага, відповідно до моїх знань і мого розуміння, утримуючись від завдання їм будь-якої шкоди.

 • Ніколи не приписувати нікому на його прохання смертельного засобу і не підказувати йому способу здійснення подібного задуму;

 • Так само не давати жодній жінці песарію для викликання аборту;

 • Зберігати непорочність способу свого життя і власної лікарської майстерності;

 • Ніколи не робити розтину у хворого навіть із явними ознаками кам'яної хвороби, а залишати виконання цієї операції практикуючому спеціалістові цієї справи;

 • До якого би дому я не зайшов - я зайду до нього лише задля блага хворого.

Симонович Лариса, Людмила Денисова (менеджер консультант компанії "Чойс") в Центрі "Здоров'я від Гіппократа" з караоке - виграшем в лотереї лідерів компанії Чойс "За найкращі результати по вживанню фітопрепаратів на основі прозерів" (2008 р.)
Засновник Центру "Здоров'я від Гіппократа" лікар Симонович Лариса Олександрівна  розповідає про мету Центру - допомогти людині зберегти власне  здоров'я, здоров'я  дітей,  рідних та близьких, використовуючи кращі досягнення вітчизняних вчених, світової медицини, ділиться власним досвідом.
2011-2018   © Всі права застережено.
 

Make a free website with Yola