Вченими Академії Медичних Наук України спільно з Національним Університетом харчових технологій та ІПАГ АМН України розроблено унікальний продукт, не маючий аналогів  у світі

ФІТОКОМПЛЕКСИ НА ОСНОВІ ПРОЗЕРІВ - ПРОРОЩЕНИХ ЗЕРЕН

      Компанія «Чойс" (від англ. слова «вибір») заснована в 2004 р. в Україні, у м. Києві. Вона займається
      розробкою, виробництвом та розповсюдженням ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ЗДОРОВ'Я:
 • Рослинні лікувально-профілактичні ФІТОКОМПЛЕКСИ НА ОСНОВІ ПРОЗЕРІВ - проростків зерен вівса, пшениці, кукурудзи та лікарських трав.
 • Лікувально-профілактичні КОМПЛЕКСИ на основі МОРЕПРОДУКТІВ.
 • ПРОДУКТИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ «ДОБРА ЇЖА» (Солод житній ферментований молотий та Пророщені зерна вівса, ячменю, пшениці та кукурудзи)
 • НАТУРАЛЬНА КОСМЕТИКА «White Mandarin»Білий мандарин») - 4 серії продукції для волосся і шкіри з компонентів рослинного походження, багатих натуральними активними інгредієнтами та ефірними маслами, кожний з яких діє позитивно на волосся та шкіру, І нова серія дитячої натуральної косметики.
Фітокомплекси українського виробника «CHOICE» - це унікальне поєднання
пророслих зерен вівса, пшениці, кукурудзи з лікарськими травами і рослинами.
 Такий склад вирішує відразу три важливі завдання
 • живить організм всіма життєво необхідними речовинами;
 • надає лікувальний ефект;
 • очищає організм на клітинному рівні.

Злакові культури - джерело рослинного білка, вуглеводів, вітамінів групи В і мінеральних солей, а пророслі зерна цих культур ще більш цінні для організму людини. Чому саме пророслі? Справа в тому, що в період «прокльовування» першого паросточка в ньому накопичується потужна життєва сила і енергія, концентрується величезний біоенергетичний потенціал, спрямований на зародження і підтримання життя в цьому паростку. Вміщені в них білки, вуглеводи і жири завдяки ензимам (рослинним ферментам, що містять злаки) легко засвоюються, а кількість вітамінів зростає на 200%. У 100 г пророслих зерен пшениці вітаміну С більше, ніж у 8 склянках апельсинового соку! Крім того, зерна пшениці найбільш підходять ферментній системі людини.

Багаті вітаміном Е паростки злакових позитивно впливають на серцево-судинну і дихальну системи, перешкоджають передчасному старінню і підвищують опірність організму до інфекцій. У давні часи вони вважалися відмінними ліками від багатьох хвороб. Існує легенда, що саме за допомогою пророслих зерен відомий мореплавець Кук позбавив свою команду від цинги.

А сучасні наукові дослідження показали, що якщо регулярно вживати, наприклад пророслу пшеницю, відбувається повне оздоровлення організму.

Проте отримання "проклюнутого" зерна в домашніх умовах справа майже не можлива. Прозери не слід плутати з зародками пшениці, пророслою пшеницею та іншими подібними продуктами, здавна використовуваними в харчуванні.

ВАШЕ ЗДОРОВ'Я ЧЕКАЄ ВАШОГО ПРАВИЛЬНОГО ВИБОРУ! 

     ЩО "РОБЛЯТЬ" ПРОЗЕРИ:

 • нормалізують обмінні процеси в органах і системах організму
 • підвищують вміст гемоглобіну в крові
 • покращують процеси травлення
 • знижують рівень холестерину
 • мають антиоксидантну дію
 • покращують розумову та фізичну працездатність
 • підвищують протидію організму  інфекціям
 • виводять радіонукліди з організму.

    ДО СКЛАДУ ПРОЗЕРІВ ВХОДЯТЬ:

 • легкозасвоювані вуглеводи;
 • білки, що містять незамінні амінокислоти;
 • вітаміни А, С, Е, групи В, РР, Н, D;
 • макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін.;
 • рослинні ферменти;
 • фітогормони;
 • поліфенольні речовини;
 • рослинні волокна.

Продукція "CHOICE» розроблена колективом вчених-фахівців в таких областях, як терапія, кардіологія, гастроентерологія, ендокринологія та інші медичні спеціальності. Робота ведеться під керівництвом доктора медичних наук, професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувача відділенням реабілітації Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України Лапшина Володимира Федоровича.

Для виробництва фітокомплексів компанія «CHOICE» використовує дикорослі та культивовані трави і рослини, зібрані в екологічно чистих зонах України - Карпатах та Закарпатті, Криму та Полтавській області. Рослинні екстракти, вітаміни, мікро-, макроелементи, амінокислоти та інші інгредієнти імпортуються з Франції, Швейцарії, Німеччини.

Одним з головних ділових партнерів (близько 90% поставок вищеперелічених інгредієнтів) є світовий лідер з виробництва рослинних екстрактів, французький концерн "Натюрекс». Постачальник капсул - фірма "CAPSULGEL» (Бельгія). Уся сировина проходить контроль якості за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками і має сертифікати якості.

Керівник вчених - розробників ПРОЗЕРІВ
д.м.н., проф., Лапшин Володимир Федорович

Дана продукція не має аналогів серед
вітчизняних та
зарубіжних виробників

Продукція Компанії «CHOICE» виробляється на заводах, цехи яких оснащені сучасним, повністю автоматизованим обладнанням, це забезпечує випуск продукції, що відповідає міжнародному стандарту якості. Діючі лабораторії забезпечують контроль якості сировини і готової продукції.

Високі ВИМОГИ ДО ЯКОСТІ сировини і матеріалів, сучасне виробництво і професіоналізм персоналу забезпечує випуск продукції, яка відповідає європейським і світовим стандартам якості.

     КОМПАНІЯ "CHOICE» СПІВПРАЦЮЄ З:
  - Національною Академією Медичних Наук
  - Інститутом педіатрії, акушерства та гінекології АМН України
  - НУ Харчових технологій


 

Лікувальні програми "ЧОЙС":

 • Програма очищення організму

 • Програма підтримки серця і судин

 • Універсальна антипаразитна програма

 • Рекомендації по застосуванню фітокомплексів "ЧОЙС" для отримання лікувального ефекту, а також про дію на організм і тривалість курсів лікування читайте в нашому блозі!
 • Центр «Здоров’я від Гіппократа» пропонує всі фітокомплекси «CHOICE» за ціною виробника.
 • Замовляйте фітопрепарати, це зручно: оформляйте замовлення у зручний для вас час, прийом замовлень щодня з доставкою по всій території України!

Недостатньо об'єднати в одну капсулу декілька трав, які мають лікувальні властивості - тільки на практиці можна визначити наскільки дані трави поєднуються один з одним і який лікувальний ефект від цього виходить. Так само має величезне значення той факт, що продукція, розроблена для одних регіонів, наприклад для Китаю, може бути абсолютно не ефективна в країнах Європи, або й може викликати ускладнення і бути небезпечною.

Проблема гіпо- та авітамінозу притаманна переважній більшості населення, але часто недооцінюється людьми. Зовні цей стан проявляється знесиленням, рясним випаданням волосся, ламкістю нігтів, бляклістю шкіри, але ми не бачимо, що при цьому відбувається всередині організму: запускаються руйнівні процеси, які можуть спричинювати дуже серйозні захворювання. Вітаміни й мікроелементи допомагають органам і системам виконувати їх функції. Зазвичай ідеться не про одну окрему біологічно активну речовину, а їх комплекс, бо вони підтримують і доповнюють одне одного, і в разі нестачі якогось одного вітаміну не можуть включитися в роботу всі інші. Тому дуже важливо вживати не просто певний набір вітамінів і мінералів, а їх природний комплекс, який підібрала й збалансувала природа в найоптимальнішому для нас вигляді. Саме такими ми отримуємо їх у прозерах, які присутні в усіх фітокомплексах компанії «Сhoice», в компанії розроблено профілактично-оздоровчі програми, спрямовані на відновлення всіх органів і систем та запобігання загостренню найрізноманітніших хвороб.

Зазвичай виробники лікувально-профілактичних комплексів випускають або вітамінно-мінеральні комплекси (БАДи), дія яких спрямована в основному на профілактику захворювань, або комплекси з лікувальних рослин (фітокомплекси), дія яких спрямована переважно на лікування захворювань. Але в процесі оздоровлення необхідно і те, й інше: і вітаміни з мінералами, і лікувальні трави та рослини. Унікальність фітокомплексів “CHOICE” полягає в тому, що ПРОЗЕРИ (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи), що входять до їх складу, забезпечують надходження в організм натуральних вітамінів, мінералів та інших, життєвонеобхідних біологічно активних речовин, а лікувальні трави і рослини забезпечують лікувальний ефект. Ми можемо одночасно і позбуватися недуг, і насичувати організм потрібними для його повноцінного функціонування компонентами. Людям, які вживають фітокомплекси “CHOICE”, не потрібно додатково вживати вітамінно-мінеральні комплекси.

Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola