Магнієва олія (Magnesium Oil) від Dr. MagnesiumTM

Магнієва олія (Magnesium Oil) від  Dr. MagnesiumTM – унікальна пікометр-іонна формула хлориду магнію з природним комплексом мікроелементів. Це єдина природна формула магнію, яку розпізнає та на 100%  засвоює метаболічна система людини, вона є самим дієвим та чистим  антиоксидантом, м’яким  природним транквілізатором, який ефективно доставляє необхідні іони хлориду магнію в клітини.

Магній – ключовий елемент вашого здоров’я, регулятор біохімічних та фізіологічних процесів в організмі людини, він необхідний для засвоєння глюкози, жирового та білкового обміну, відтворює та відновлює кожну клітину в організмі людини.
Пікометрична форма хлориду магнію є найважливішим кофактором, потрібним для 700-800 ферментним системам, щоб продукувати тисячі біохімічних реакцій в організмі людини:
 • регулює температуру тіла;
 • виробляє та транспортує енергію;
 • передає нервові сигнали та розслаблює м’язи.
Пікометр-іонна формула хлориду магнію являється самим дієвим та чистим антиоксидантом, м’яким природним транквілізатором, який ефективно доставляє необхідні іони хлориду магнію в клітини.

Магній є життєво необхідним для засвоєння глюкози, жирового та білкового обміну, відтворює та відновлює кожну клітину в організмі людини. Усі фізіологічні процеси в організмі людини порушуються в умовах дефіциту магнію, що значно прискорює старіння та ранню смерть. Але передусім вживання магнію необхідне для профілактики перебоїв в роботі серця, інфарктів та підвищення артеріального тиску. Найлегший спосіб забути дорогу до кардіолога – контролювати рівень магнію та отримувати щоденно його необхідну порцію.

Пікометр-іонна формула хлориду магнію - ідеальна формула, що допоможе повернути здоров’я кісток, шляхом регулювання кальцієвого засвоєння та метаболізування активної форми вітаміну D та інших вітамінів.

За детальною інформацією щодо всіх існуючих програм  лікування препаратом
звертатися до:


Симонович
Лариса Олександрівна

консультант

(067) 268-56-16  Viber

Магнієва олія - висококонцетрований хлорид магнію для боротьби з хронічними дегенеративними захворюваннями, викликаними дефіцитом магнію.

Поліпшує стан, збагачує організм природним комплексом -мікро і -макро елементів, виводить токсини, дозволяє зцілювати широкий спектр захворювань, омолоджувати старіючий організм, поліпшує настрій і рівень якості життя!

Застосування Магнієвої олії
від Dr. MagnesiumTM:

Для корекції дефіциту магнію в організмі, відхилення у нормі умісту мінералів у крові, застосовуються такі методи:

Трансдермальне засвоєння магнію:

Починайте використати даний спосіб з 3-5 крапель, наносячи магнієву олію від Dr. MagnesiumTM на шкіру тіла. Іони магнію потраплять через шкіру в клітину, оминаючи внутрішні органи.

Застосування Магнієвої олії через шкіру є найшвидшим і зручним способом доставки хлористого магнію в клітини і тканини: 2-3 розпилення в область пахв не тільки діє як ефективний дезодорант, а й швидко передає магній через тонку шкіру в гланди, лімфатичні канали і кровотік для подальшого розподілу по всьому тілу. Можна побризкати масло магнезії на тильну сторону долоні або на верхню частину ступні в будь-який час дня чи ночі для тривалої абсорбції магнію. Незалежно від місця застосування спрею на поверхні тіла, після його проникнення через шкіру, організм переносить магній в будь-які тканини, які його потребують
Пероральний спосіб:

2-3 краплі на 100-150 мл питної, негазованої води. В цьому випадку дія магнієвої олії від Dr. MagnesiumTM буде відбуватись через внутрішні органи, нормалізуючи роботу кишково-шлункового тракту, жовчного міхура та печінки. Дія відчутна вже через декілька хвилин.

Комбінований спосіб (трансдермальне та пероральне використання) - найефективніший метод використання.

Ефекти магнію підсилюються всебічним і комплексним впливом води на організм. Отже, вода, збагачена Mg – це:
 • Посилення обмінних процесів
 • Підвищення лужних резервів
 • Виведення токсичних продуктів обміну
 • Поліпшення функції дихальної, серцево-судинної, нервово-м’язової системи
 • Зміцнення кісток та зубів
 • Покрашення стану шкіри і волосся
Ми рекомендуємо вранці і ввечері випивати склянку чистої води + 10 крапель Dr.Magnesium.


 

ДОБОВА ПОТРЕБА МАГНІЮ

Для кожного віку і способу життя добова потреба магнію різниться:

 • діти 1-3 рочки – 80 мг на добу
 • діти 4-9 років – 130 мг на добу
 • діти 10-12 років – 180 мг на добу
 • підлітки 360-410 мг
 • жінки 19-30 років – 310 мг на на добу
 • жінки 31-50 років – 400 мг
 • вагітні та жінки на ГВ – 450-500 мг
 • чоловіки 19-30 років – 400 мг
 • чоловіки 31-50 років – 420 мг на на добу

Якщо людина має будь-яке хронічне захворювання, то ці цифри значно збільшуються⠀

Унікальний 100% натуральний продукт!

«Масло магнезії», Магнієва олія - природна форма хлористого магнію, одержувана при випаровуванні морської води, її можна наносити на шкіру або додавати в воду для прийняття ванн. Концентрація магнію в чистій Магнієвій олії становить близько 80 000 мг/л, тому при застосуванні безпосередньо на поверхню шкіри, швидкість його поглинання дуже висока. Для порівняння, концентрація магнію в Мертвому морі становить до 40 000 мг/л, і люди щодня купаються в цій воді. Для прийому магнію призначення лікаря не потрібно.

Магнієву олію (Magnesium Oil) від Dr. MagnesiumTM виготовляють з чистого підземного прото-джерела (первісних покладів хлориду магнію).

Dr. Magnesium TM - єдиний в Україні виробник запатентованої пікометр-іонної формули хлориду магнію з комплексом мікроелементів формули Complement з ефектом Cytophilaxis (Універсальне внутрішнє та зовнішнє споживання).

Склад:

 • Магній пікометричний з іонізованого природного хлориду магнію.
 • Вода зворотного осмосу.
 • Природний мульти-комплекс мікроелементів.
1 флакон містить 100 мл

Ціна  350 грн.


           Всю продукцію можна замовити на нашому сайті на сторінці "ЗАМОВЛЕННЯ"  або по телефону  +  безплатна доставка по Україні !       

 
 
 
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola