Каталог CHOICE PHYTO — фітоформули здоров’я

   ЗАМОВЛЯЙТЕ  ФІТОКОМПЛЕКСИ ЗА ЦІНОЮ ВИРОБНИКА  ЗАМОВТЕ НА НАШОМУ САЙТІ  НА СТОРІНЦІ  "ЗАМОВЛЕННЯ !"

УНІВЕРСАЛЬНА АНТИПАРАЗИТАРНА ПРОГРАМА включає:

1. «Антипаразит» - універсальний антипаразитарний комплекс (5 шт).
2. «Хітозан +»      - потужний сорбент природного походження (1 шт).
3. «Лівсейф»       - очищення і нормалізація функцій печінки і жовчного міхура
(1 шт).
4. «Брейкблок»    - очищення і нормалізація функцій кишечника (2 шт).
5. «Санклін»        - очищення і нормалізація функцій сечовидільної системи
(1 шт).
6. «Клінхелп»      - очищення крові і всього організму від отрут, шлаків і токсинів
(1 шт).
7. «Лайфгард»    - підвищує імунітет
(1 шт).
1960 грн. / 1 велика упаковка (містить 12 коробок по 30 капсул кожна)
Докладніше про склад, дію і призначення Антипаразитарної програми Choice читайте в нашому блозі!

АНТИПАРАЗИТАРНА ПРОГРАМА для дітей віком 5-7 р.

Знищує і виводить з організму дитини паразитів і грибкову інфекцію. Складається на 100% з натуральних компонентів: прозерів та екологічно чистих трав і рослин.
Схема прийому розрахована на 2,5 місяці


1360 грн. / 1 велика упаковка (містить 8 коробок по 30 капсул кожна)

АНТИПАРАЗИТАРНА ПРОГРАМА для дітей віком 7-12р.

Знищує і виводить з організму дитини паразитів і грибкову інфекцію. Складається на 100% з натуральних компонентів: прозерів та екологічно чистих трав і рослин.
Схема прийому розрахована на 2 місяці


1359 грн. / 1 велика упаковка (містить 8 коробок по 30 капсул кожна)

АНТИВІРУСНА ПРОГРАМА - активізація імунної системи

Посилює імунітет, попереджає зараження вірусною інфекцією, пом'якшує перебіг захворювання викликаного вірусами. Насичує організм мінокіслотамі, мікро -макроелементамі, вітамінами, антиоксидантами
8 фітокомплексів
Схема прийому
розрахована на 1 місяць
1585 грн. / 1 велика упаковка (містить 8 коробок по 30 капсул кожна)

ПРОГРАМА "РИТМ СЕРЦЯ"

Уповільнює старіння серця і судин, повертає колишню життєву силу і енергію. Омолоджує стінки кровоносних судин і робить їх еластичними. Регулює кров'яний тиск і ритм серця. Живить корисними речовинами серцевий м'яз, зміцнює клапанний апарат.
Схема прийому розрахована на 3 місяці
2485 грн. / 1 велика упаковка (містить 12 коробок по 30 капсул кожна)

АНТИПАРАЗИТ (Протипаразитарний комплекс)

Натуральний фітопрепарат «Антипаразит» позбавить від паразитів і запобігає ймовірність проникнення гельмінтів і личинок всередину організму. Має бактерицидні, протигрибкові і протимікробні властивості. Нормалізує роботу печінки, жовчного міхура і жовчовивідних проток. Активізує перистальтику кишечника.
156 грн. / упаковка 30 капсул


ХІТОЗАН + (Детоксикація організму)

Детоксикація організму. Натуральний фітопрепарат «Хітозан +» адсорбує і виведе з вашого організму солі важких металів та інші шкідливі речовини, знизить рівень цукру в крові.
327 грн. / упаковка 30 капсул

ФОРВАРД (Чоловічий комплекс)

Дія комплексу «Форвард» направлена на профілактику та усунення причин «чоловічих проблем». Підсилює сексуальну потенцію, усуває статеві розлади. Нормалізує функцію передміхурової залози.
212 грн. / упаковка 30 капсул

БАЛАНС (Антистресовий комплекс)

Натуральний фітопрепарат «Баланс» допоможе забути про тривоги, стреси, безсоння. Сприятливо впливає на діяльність центральної нервової системи, покращує сон. Нормалізує роботу серцево-судинної системи.
156 грн. / упаковка 30 капсул

БРЕЙКБЛОК (Нормалізація функцій кишечника)

Натуральний фітопрепарат «Брейкблок» розроблений з метою нормалізувати всі функції кишечника і підтримувати його в здоровому стані. Очищає кишечник від отрут, шлаків, токсинів і калових каменів. Активізує моторику кишечника. Підсилює вироблення травних соків і жовчі. Нормалізує кишкову мікрофлору.
156 грн. / упаковка 30 капсул

ДИНАМІКА (Боротьба з хронічною втомою)

Підвищує фізичну силу, витривалість, активність, імунні сили організму. Нормалізує функції нервової системи. Підвищує роботу надниркових залоз при зниженому артеріальному тиску. Поповнює дефіцит поживних речовин.
256 грн. / упаковка 30 капсул

ЛАЙФГАРД (Підвищення імунітету)

Натуральний фітопрепарат «ЛАЙФГАРД» підвищує імунітет. Підсилює захисні функції організму. Сприяє профілактиці бактеріальних і вірусних інфекцій. Має антиоксидантну та протизапальну дію.
200 грн. / упаковка 30 капсул

РИТМ (Нормалізація функціонального стану серцево-судинної системи)

Усуває порушення ритму серця. Регулює кров'яний тиск. Сприяє зниженню рівня холестерину в крові. Збільшує еластичність венозної стінки, зміцнює клапанний апарат, знижує проникність і крихкість капілярів. Забезпечує живильну підтримку кровоносних судин і клітин м'язової тканини. Забезпечує організм енергією.
256 грн. / упаковка 30 капсул

М. ПАУЗА (Жіночий комплекс. Усуває дискомфорт в період менопаузи)

Полегшує неприємні стани, пов'язані з пре постклімаксом, так звані «приливи». Допомагає збалансувати гормональний статус і роботу жіночих статевих залоз, нормалізує вироблення власного прогестерону. Нормалізує роботу нервової системи. Попереджає розвиток пухлин молочної залози, пригнічуючи вироблення пролактину. Перешкоджає переродження тканин жіночих статевих органів у пухлини.
243 грн. / упаковка 30 капсул

КОМПЛЕКС ОМЕГА +  (Джерело поліненасичених жирних кислот)

Джерело поліненасичених жирних кислот Омега 3 і Омега 6. Нормалізує роботу серцево-судинної системи, перешкоджає розвитку новоутворень. Запобігає утворенню тромбів. Регулює обмін жирів і холестерину.
223 грн. / упаковка 30 капсул

КЛІНХЕЛП  (Очищення організму від отрут, шлаків і токсинів)

Очищує організм на клітинному рівні від отрут, шлаків, токсинів, слизів і сольових відкладень. Очищає кров і покращує її склад і в'язкість. Очищає судини, виводить надлишковий холестерин, запобігаючи розвитку атеросклерозу. Виводить надлишкові сольові відкладення, перешкоджаючи розвитку остеохондрозу, артриту.
156 грн. / упаковка 30 капсул

НОРМ  (Нормалізація обміну речовин)

Hормалізує обмін речовин в організмі. Адсорбує і виводить з організму надлишок холестерину і інші шкідливі речовини, що накопичуються в процесі життєдіяльності. Підтримує баланс необхідних організму компонентів на належному рівні. Поповнює дефіцит поживних речовин.
156 грн. / упаковка 30 капсул

ІНТЕЛЕКТ  (Нормалізація функцій головного мозку)

Активізує діяльність головного мозку. Підтримує гостроту розумового сприйняття.
Підвищує розумову активність. Покращує циркуляцію крові в організмі, запобігає утворенню тромбів.
Уповільнює процеси старіння організму.

256 грн. / упаковка 30 капсул

ІМУННА ФОРМУЛА  (Поліпшення діяльності імунної системи)

Підвищує опірність організму інфекціям. Нормалізує діяльність над-активної імунної системи (при аутоімунних захворюваннях). Має антивірусну, антибактеріальну, антигрибкову, антитоксичну дію. Стимулює ріст і відновлення нервових клітин, покращує обмін речовин, запобігає утворенню і сприяє розсмоктуванню тромбів.
412 грн. / упаковка 30 капсул

ГАРМОНІЯ (Нормалізація функцій щитовидної залози)

Забезпечує нормальне функціонування щитовидної залози. Надає живильну підтримку щитовидній залозі. Покращує процеси обміну речовин. Захищає тканину щитовидної залози від несприятливих зовнішніх впливів. Підвищує імунітет.
243 грн. / упаковка 30 капсул

Нормалізує баланс мікрофлори кишечника, регулює вміст дріжджоподібних грибів в сечостатевому і кишковому трактах. Сприяє профілактиці розвитку грибкових, вірусних, бактеріальних інфекцій.

273 грн. / упаковка 30 капсулНормалізує функцію передміхурової залози. Підтримує нормальну роботу сечовидільної системи. Попереджає патологічні зміни передміхурової залози. Надає протизапальну дію. Зберігає повноцінну репродуктивну функцію. Гальмує гіперплазію передміхурової залози.

243 грн. / упаковка 30 капсул

БІОЛАЙН (Жіночий комплекс)

Фітокомплекс «БІОЛАЙН» Володіє протибактеріальної, протизапальну та протимікробну дію. Забезпечує живильну підтримку жіночої репродуктивної системи. Сприяє нормалізації гормонального статусу та роботи жіночих статевих залоз. Поповнює дефіцит біологічно активних речовин в організмі.
200 грн. / упаковка 30 капсул


Ф.АКТИВ (Нормалізація функцій підшлункової залози)

Нормалізує процес перетравлення їжі. Нормалізує обмін речовин в організмі. Знижує рівень шкідливого холестерину в крові. Нормалізує обмін глюкози і жирів. Перешкоджає розвитку цукрового діабету. Надає протизапальну дію при панкреатиті. Зменшує відчуття голоду.
199 грн. / упаковка 30 капсул

САНКЛІН (Нормалізація функцій сечовидільної системи)

Фітокомплекс «Санклін» Володіє антисептичним, протизапальну, протимікробну, сечогінну і бактерицидну дію. Благотворно впливає на роботу нирок і сечовивідних шляхів. Перешкоджає утворенню каменів і сприяє їх розчиненню і виведенню з органів сечовидільної системи. Перешкоджає накопиченню рідини в організмі.
156 грн. / упаковка 30 капсул


ЛІВСЕЙФ  (Нормалізація функцій печінки і жовчного міхура)

Нормалізує функції печінки і жовчного міхура. Підсилює детоксикаційну функцію печінки. Сприяє регенерації печінкової тканини. Володіє протизапальними і антиоксидантними властивостями. Підвищує секрецію жовчі, покращує переварювання жирів. Покращує стан шкіри.
156 грн. / упаковка 30 капсул

О.К. (Зміцнення опорно-рухового апарату)

Зміцнює опорно-руховий апарат. Сприяє засвоєнню кальцію в організмі. Зміцнює кістки, зв'язки, нігті, зуби, волосся. Сприяє загоєнню переломів, ран. Покращує кровообіг і діяльність серцево-судинної системи. Зміцнює стінки кровоносних судин.
223 грн. / упаковка 30 капсул


КОМФОРТ (Нормалізація функцій суглобів)

Забезпечує живильну підтримку суглобів, зв'язок, хрящової тканини. Перешкоджає руйнуванню хрящової тканини і сприяє її відновленню. Зменшує запальні процеси в суглобах, усуває біль. Сприяє оновленню і зростанню сполучної тканини, стимулюючи вироблення колагену. Відновлює процес вироблення синовіальної рідини в порожнині суглобів. Попереджає патологічне розростання кісткової тканини при остеоартрозі.
327 грн. / упаковка 30 капсул


ФРІЛАЙФ  (Антиоксидантний комплекс)

Уповільнює процеси старіння організму. Володіє антиоксидантними властивостями, захищає від серцево-судинних і онкологічних захворювань. Очищає судини і відновлює їх еластичність. Підвищує захисні властивості клітин. Зміцнює імунну систему. Поповнює дефіцит поживних речовин.
199 грн. / упаковка 30 капсул


БРИЗ (Нормалізація функцій дихальної системи)

Нормалізує функції дихальної системи. Має відхаркувальну, протизапальну, знеболюючу і антисептичну дію. Нормалізує функції дихальної системи. Розріджує і видаляє мокротиння. Покращує регенерацію епітелію слизових оболонок дихальних шляхів.
156грн. / упаковка 30 капсул

Мультимінеральний комплекс, містить 84 мінерали, насичує організм необхідними мікроелементами, нормалізує їх баланс. Найкращий природний сорбент, виводить солі важких металів, радіонукліди, пестициди, нітрити, нітрати, консерванти, барвники та інші токсичні речовини. Нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, знищує патогенну мікрофлору та звільняє організм від вірусів: ентеровірусів, гепатиту A, поліомієліту, кишкової палички, сальмонели, золотистого стафілокока.
Cклад: Активований цеоліт (клиноптилоліт), активований сапоніт
207 грн. / упаковка  70 грам

ХЛОРОФІЛ (детокс, очищення, імунітет, енергія)

Зелений рослинний пігмент, який поєднує в собі потужні поживні речовини, позитивно впливає на імунітет, кровотворення, метаболічні процеси, має антиоксидантну та антимутагенну активність.
Склад:
Хлорофіл кропиви (який містить в тому числі рослинний гліцерин, мед, сорбат калію)
Хлорофіл м‘яти
623 грн. / Пляшка скло в картонній упаковці  50 мл

МЕЛАНІН+ (нормалізація метаболізму та імунітету)

Меланін + натуральний продукт органічного походження. Bикористовується для нормалізації метаболічних процесів, таких як: стійкість до інсуліну, надмірна вага, метаболічний синдром (так званий пивний живіт), допомагає збільшити захисні сили тіла, діючи як загальне паливо, покращує матаболізм. Очищає органи від жовчних кислот, сечовини, холестерину. Їх рівень знижується, відбувається процес детоксикації.
Стимулює перистальтику кишечника, є ефективним гастропротектором, сприяє швидкому загоєнню слизової шлунку і відновленню його нормальної секреторної функції
Склад
1 капсули: меланін – 10 мг, пектин яблучний – 290 мг.
739 грн. / упаковка  30 кап.
  • Рекомендації по застосуванню фітокомплексів "ЧОЙС" для отримання лікувального ефекту, а також про дію на організм і тривалість курсів лікування фітопрепаратами читайте в нашому блозі!
  • Центр «Здоров’я від Гіппократа» пропонує всі фітокомплекси «CHOICE» за ціною виробника, на нашому сайті можна подивитись каталог і ціни.
  • Замовляйте фітопрепарати на нашому сайті на сторінці ЗАМОВЛЕННЯ - це зручно: приймаються замовлення 24 години щодня з доставкою по всій території України!
2011-2018 © Всі права застережено.
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola